Яготинська Районна Державна Адміністрація
Яготинський район, Київська область

Рейд «Дозвілля молоді» Яготинщини

Переглядів: 171

За участі працівників Яготинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,служби у справах дітей та сім’ї, сектору культури національностей та релігій Яготинської районної державної адміністрації, спільно із  інспектором з ювенальної превенції Яготинського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області організовано та проведено рейд «Дозвілля молоді».

 

Рейдовою групою охоплені місця дозвілля молоді та  магазини - кафе Яготинського району, а саме сіл Лозовий Яр, Червоне, Гензерівка, Лемешівка, Годунівка та Жоравка. Слід зазначити, що в сільських будинках культури проводились вечори відпочинку для молоді, перегляд кінофільмів, дискотеки та змагання по настільному тенісу, більярду.

Представниками рейдової групи розповсюджено серед молоді рекламні буклети, щодо запобігання негативних звичок (вживання алкоголю, тютюнопаління) в молодіжному середовищі.  

Не можна оминути і негативні речі, в селі Годунівка на зупинці була виявлена компанія молоді, яка розпивала алкогольні напої.

З молоддю проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо належної поведінки в громадських місцях, шкідливості вживання алкогольних напоїв. Також попереджено про адміністративну відповідальність.

Яготинський  районний  ЦСССДМ« повернутися до списку новин