ЯГОТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Київська область, Яготинський район

Київський обласний форум «Протидія домашньому та гендерно зумовленому насильству» та підведення підсумків акції «16 днів проти насильства»

Дата: 13.12.2018 14:25
Кількість переглядів: 160

11 грудня 2018 року, заступник голови адміністрації В.М.Гончар, начальник служби у справах дітей та сім’ї Яготинської райдержадміністрації М.В.Балим та директор Яготинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей, молоді Л.Ф.Андрієш взяли участь у Київському обласному форумі «Протидія домашньому та гендерно зумовленому насильству» та підведення підсумків акції «16 днів проти насильства», який проходить в ДП «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім».

Метою даного форуму є підвищення обізнаності населення про те, що насильство є порушенням прав людини, формування у свідомості всіх верств населення нетерпимого ставлення до насильства, удосконалення законодавчої бази з питань протидії насильству, розробки дієвих механізмів попередження, зупинення та подолання насильства.

На форумі виступила заступник Міністра соціальної соцітики України Наталія Федорович, нею було висвітлено ключові положення нового законодавства у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі. Протягом заходу учасники мали змогу обмінятись досвідом роботи з представниками  МБО «Фундація гармонізованого суспільства», МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства», «Фундація громадського здоров’я» та іншими модераторами форуму.

Також членами журі підведено підсумки обласного конкурсу малюнків в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля». З інформації служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації переможець поїде закордон переймати європейський досвід.