Футзал 2018-2019. Першість Яготинського району. Перша ліга. Фінал.

Дата: 12.02.2019 14:25
Кількість переглядів: 597

Фото без описуЧас дуже швидко плине… І ось ніби,  не так давно був лише початок, перші матчі,  а ось і вже нагороди. В спорті та й як і в житті, немає часу на розкачування. Сьогодення завдало високий ритм і його потрібно витримати, щоб бути кращими та чогось досягти. А якщо ні, не витримуєш, то і тоді доганяти стає тяжче, а іноді і не можливо… Саме так можна охарактеризувати першість Яготинського району з футзалу. В ній хто вдало стартував і витримав ритм ( стабільність складу на матчі, налаштованість на гру, відповідальність та рішучість в кожному матчі) той і став перемоцем та призером. Мова йде про команди-призери сезону 2018-2019 року. Їх гра була більш стабільнішою та ефективнішою в кожному матчі й саме це стало залогом успіху.

А пермогу виборола команда господарів майданчика, «УРОЖАЙ» Черняхівка, яка не зазнала жодної поразки протягом турніру. І сама вона й зламала «традицію» змагань, що кожного року новий переможець, ставши ним вдруге за сім сезонів існування першої ліги з футзалу. Хоча й  можливість продовжити «традицію» була. Бо саме друга (ФК «Двірківщина») та третя («Архат» Годунівка) ще не ставали  переможцями . Але за браком досвіту, їх гра у найвідповідальніший момент давала сумніви щодо їх готовності стати переможцями. Вони переконливо програли свої очні матчі. Але не має чого жалкувати,  сьогодні це успіх – стати призером першості району із 12 команд.

Загалом турнір отримав найбільшу кількість учасників ( 12 команд) і саме тому і мав нову формулу проведення (груповий з поділом на «сильніших» та «слабших»), що в підсумку відобразилось на цікавості матчів й запеклої боротьби в турнірній таблиці.

Також вперше було й запропоновано командам, що не потрапили до фінальної частини, розіграти кубок  «За волю до перемоги». І в підсумку колового турніру переможцем стали футзалісти Панфильського «Променя».

За попередніми відгуками вболівальників, керівників команд та самих футболістів цьогорічний турнір став одним з найкращих за всі роки, як в плані організації і проведенні, так і в напруженості, цікавості та «чесної гри». Тож дякуємо всім учасникам за «Fair play», за підготовку до матчів, за боротьбу та налаштованість. Також висловлюємо слова вдячності дирекції школи Черняхівського НВК в особах (директора Скрипки Наталії Іванівни та вчителя фізвиховання Метлашевського Тараса Григоровичу), що вже сьомий рік поспіль допомагають в проведенні турніру.

 

49. «РЕНЕСАНС» Сотниківка   -  ФК «СУПОЇВКА»  -  6 : 6 (3 : 4).

М’ячі забивали:

«Сотниківка»:  Висовень Сергій – 1 (6 хв.), Мініч Андрій – 1 (12 хв.), Стригун Ігор – 1 (16 хв.), Стригун Сергій – 1 (24 хв.), Марченко Олександр – 1 (28 хв.), автогол (Литвиненко В.) – 1 (7 хв.).

«Супоївка»: Книш Олег  – 3 (2, 9, 23 хв.), Федосенко Олексій – 3 (6, 14, 29 хв.).

Попередження: не має.

57. «ПРОМІНЬ» Панфили   -   ФК «СУПОЇВКА»    -  2 : 7  (2 : 3).

М’ячі забивали:

«Промінь»: Рогачов Іван – 2 (7, 10 хв.).

«Супоївка»: Литвиненко Владислав – 3 (6, 8, 25 хв.), Книш Олег  – 2 (7, 17 хв.), Федосенко Олексій – 1 (22 хв.), Федосенко Олександр – 1 (28 хв.).

Попередження:  не має.

51. ФК «СУПОЇВКА»   -  ФК «СУЛИМІВКА»   -  4 : 2 (3 : 0).

М’ячі забивали:

«Супоївка»: Книш Олег  – 1 (1 хв.), Федосенко Олексій – 1 (3 хв.), Федоренко Микола – 1 (6 хв.), Ковальов Денис – 1 (26 хв.).

«Червоне»: Дворник  Олександр – 1 (24 хв.), Синьозуб Андрій. – 1 (27 хв.).

Попередження: не має.

37. «ПРОМІНЬ» Панфили   -   ФК «СУЛИМІВКА»   -  12 : 1 (4 : 0).

М’ячі забивали:

«Промінь»: Гончаренко Сергій  – 7 (2, 8, 14, 16, 21, 28, 30 хв.), Рогачов Іван – 3 (10, 19, 29 хв.), Богомаз Володимир – 2 (23, 27 хв.).

 «Сулимівка»:  Синьозуб Андрій – 1 (29 хв.).

Попередження:  не має.

58.  «АРХАТ» Годунівка   -  ФК «ДВІРКІВЩИНА»  -  3 : 5  (2 : 2).

М’ячі забивали:

«Архат»: Назарок Вадим – 3 (2, 4, 26 хв.).

«Двірківщина»:  Стадний Володимир – 2 (1, 30 хв.), Ходус Роман – 1 (10 хв.), Медведовський Роман  – 1 (22 хв.), Дуюн Сергій – 1 (25 хв.).

Попередження: Медведовський Роман ФК «Двірківщина».

60. «УРОЖАЙ» Черняхівка  -  «ЧУМГАК» Богданівка  -  7 : 2 (4 : 0).

М’ячі забивали:

«Урожай»: Десятник Олександр – 2 (10, 15 хв.), Пивак Микола – 1 (11 хв.), Кравець Максим – 1 (13 хв.), Куделя Ігор – 2 (18, 22 хв.), Слободян Ігор – 1 (19 хв.).

«Архат»:  Велігоша Юрій – 2 (16, 26 хв.).

Попередження: не має.

По закінченню матчів відбулося нагородження команд призерів змагань, та кращих гравців у номінаціях.:

- Кубок «За волю до перемоги» - «Промінь» Панфили.

- ІІІ місце – «Архат» Годунівка; ІІ місце – ФК «Двірківщина»; І місце – «Урожай» Черняхівка.

- «Кращий бомбардир» - Осьмак Олександр «Архат» Годунівка (37 м’ячів);

- «Кращий воротар» - Дуюн Сергій ФК «Двірківщина»;

- «Кращий гравець» - Слободян Ігор «Урожай» Черняхівка.

Фото без опису

Фото без описуФото без опису

Відділ освіти,  молоді  та  спорту

Яготинської  райдержадміністрації,

 Яготинська районна федерація футболу« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування