Яготинська Районна Державна Адміністрація
Яготинський район, Київська область

Відбувся особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації

Переглядів: 127

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених статтею 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян» та метою забезпечення постійного зв’язку між органом виконавчої влади і громадянами, реалізації конституційного права громадян на особисте звернення голова районної державної адміністрації В.С.Шмигановський постійно проводить особисті прийоми.

 

Так, 17 жовтня 2018 року, під час особистого прийому громадян до очільника району звернулося 11 мешканців Яготинського району зі зверненнями, що стосувалися відновлення газо- електропостачання, забезпечення  соціально незахищених верств населення твердим паливом, освітлення вулиць в с.Фарбоване.

Були також звернення і особистого характеру, а саме: про надання матеріальної допомоги на лікування та інші питання соціального захисту.

Під час особистого прийому мешканці району отримали кваліфіковані роз'яснення та відповіді на всі порушені питання, в свою чергу працівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації голова адміністрації  дав ряд доручень щодо оперативного опрацювання та остаточного вирішення звернень громадян.

 

« повернутися до списку новин