Допоможемо працевлаштувати, щоб сплатити аліменти!

Дата: 30.01.2019 14:21

Між Міністерством юстиції України, Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Державною службою України з питань праці 21 січня 2019 року підписано Меморандум про співробітництво між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Міністерством юстиції України, предметом якого є взаємодія Сторін у напрямі організації та проведення спільних заходів, спрямованих на сприяння зайнятості осіб, які мають майнові зобов'язання за рішеннями суду, інших органів, в тому числі осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів та стосовно яких відкрито виконавче провадження в органах державної виконавчої служби.

У рамках Меморандуму співпраці сторін передбачає взаємодію Державної служби України з питань праці та Міністерства юстиції у напрямі організації проведення спільних заходів, спрямованих на легалізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками, зокрема, особами, які мають майнові зобов’язання за рішеннями суду, у тому числі заборгованість зі сплати аліментів, та стосовно яких відкрито виконавче провадження в органах державної виконавчої служби.

З метою реалізації дії Меморандуму 30 січня 2019 року відбулася зустріч директора Яготинської  районної філії Київського обласного центру зайнятості Оксана Рибак з Оленою Жовтун, начальником Яготинського районного відділу Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області. Керівники установ обговорили механізм, напрями та заходи спільної взаємодії щодо проведення спільних заходів, спрямованих на сприяння зайнятості осіб, які мають майнові зобов'язання та стосовно яких відкрито виконавче провадження в органах державної виконавчої служби, а також заходів щодо здійснення інформаційно-просвітницької та профілактичної діяльності, спрямованої на попередження вчинення правопорушень жителями району.

Таким чином служба зайнятості розширює соціальне партнерство, що сприятиме верховенству права і законності, пошуку компромісних рішень у долях соціально-незахищених верств населення, які потребують захисту та підтримки держави.