"Тато, мама, я - спортивна сім'я"

Дата: 31.05.2019 14:20

З метою пропаганди здорового способу життя та фізкультурно-оздоровчої підготовки дітей, на центральному стадіоні «Колос» відділом освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації проведено районне спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я!», в якому взяли участь сім сімейних команд з закладів дошкільної освіти району. Дружні спортивні сім’ї з веселим завзяттям грайливо змагалися в стрибках в довжину, перетягуванні канату,стрибках у мішку, киданні м’яча в ціль та в швидкому бігу. Переможцями змагань стала команда «Лідер» сім’ї Онищенків (ДНЗ №1 «Зіронька»), 2-е місце за командою «Авангард» сімї Редьків (ДНЗ №3 «Ромашка»), третіми були команда «Живчики» сім’ї Скубів (Сулимівський НВК), а також лауреатами стали: команда «Скорпіони» сім’ї Сапронайтіс (ДНЗ №4 «Пролісок»), «Непосиди» сім’ї Згурських (ДНЗ №2 «Дюймовочка», «Торпедо» сім’ї Родаків (ДНЗ №5 «Берізка») та «Смайлики» сім’ї Антоненків (ДНЗ №6 «Волошки»).