Подбай про безпеку! Обігрівайся безпечно!

У зв’язку із різким похолоданням збільшилась кількість пожеж у приватному секторі на території Яготинського району основною причиною пожеж є: перекал пічного опалення та несправність в електромережі домогосподарств.

У зв’язку з цим рятувальники ДСНС Яготинського району просять громадян бути особливо обережними, користуючись пічним опаленням, закликає суворо дотримуватись елементарних таких правил безпеки: використовуючи пічне опалення, треба перевіряти його справність та проведення прочистку димоходів спеціалізовано фірмою котра має ліцензію  у жодному разі не можна користуватися несправним, або пошкодженим  пічним опаленням; уникайте перевантаження електромережі шляхом одночасного ввімкнення декількох споживачів енергії; не залишайте ввімкненими обігрівачі на ніч, нічого не кладіть на них сушитися; ніколи не дозволяйте дітям гратися та наглядати за ними.

Пам'ятайте самі та навчіть своїх дітей, що постійне дотримання заходів пожежної безпеки - запорука збереження людських життів та значних матеріальних цінностей!

У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ ПОЖЕЖІ НЕГАЙНО ТЕЛЕФОНУЙТЕ 101!

С.І. Власко, начальник Яготинського РС ГУ ДСНС України в Київській області