Перший заступник голови адміністрації Т.П.Сухенко провела засідання оргкомітету щодо відзначення Дня працівника соціальної сфери в Яготинському районі

Дата: 30.10.2018 14:17

Фото без описуУ першу неділю листопада на Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

В районі заплановані відповідні заходи з нагоди професійного свята людей, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин тощо.

Сьогодні, 30 жовтня, перший заступник голови райдержадміністрації Т.П.Сухенко провела засідання оргкомітету, на якому обговорювались питання організації Дня працівника соціальної сфери.

Основні питання, які обговорювались на засіданні стосувались організації урочистих заходів та святкового концерту, дати та місця проведення, нагородження кращих працівників сфери відзнаками райдержадміністрації.

Так, за підсумками засідання  врахувавши всі пропозиції присутніх, надано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів адміністрації та  вирішено провести урочистості  02 листопада  2018 року о 12.00 у великій залі райдержадміністрації.