Увага! Громадські слухання!

Відповідно до розпорядження голови Яготинської районної державної адміністрації від 07.06.2017 №117 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Яготинському районі» 13.11.2018 о 14 годині за адресою: с. Райківщина, вул. Освіти, 2, в приміщенні будинку культури відбудуться громадські слухання при голові Яготинської районної державної адміністрації за участю: першого заступника голови адміністрації, радника голови адміністрації, дільничного інспектора, військового комісара Яготинського районного військового комісаріату, сільського голови.

З питань порядку денного:

- про забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, стану правопорядку та злочинності на відповідній території;

- про призов громадян на строкову військову службу та залучення на військову службу за контрактом.