Відбулося засідання селекторної онлайн-наради з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році

Дата: 24.04.2019 14:11

Фото без опису24 квітня відбулося засідання селекторної онлайн-наради з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей.

В нараді взяли участь перший заступник голови Яготинської районної державної адміністрації Т.П.Сухенко, виконувач обов’язків начальника служби у справах дітей та сім’ї В.В. Лавріненко та головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Н.С.Шульги (відповідальний за підбір та направлення дітей Яготинського району на оздоровлення і відпочинок до оздоровчих дитячих закладів).

В рамках проведення наради були розглянуті питання щодо:

- підготовки та реалізації плану заходів з оздоровлення та відпочинку дітей району/міста/ОТГ у літній період та стан виділення коштів з районного бюджету на оздоровлення та відпочинок дітей в літній період 2019 року;

- підготовки дитячих оздоровчих таборів, які розташовані на території району/міста/ОТГ, до оздоровчого сезону;

-організації функціонування таборів з денним перебуванням і мовних таборів на базі загальноосвітніх навчальних закладів;

- стану додержання вимог санітарного законодавства дитячими закладами оздоровлення та відпочинку в процесі літнього оздоровлення та відпочинку дітей;

- про медичне забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році;

- дотримання вимог пожежної безпеки в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, а також в лісових масивах і лісопаркових зонах, в яких вони розташовані та інше.

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про оздоровлення та відпочинок дітей», розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 15.03.2019 № 142 «Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році», районної комплексної програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» на 2018 - 2021 роки, затвердженої рішенням сесії Яготинської районної ради від 02.02.2018 № 461-28-VІІ, розпорядженням Яготинської районної державної адміністрації від 26 березня № 86 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році» утворено міжвідомчий оперативний штаб з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей Яготинського району у 2019 році, до складу якого ввійшли представники всіх служб і установ, які займаються оздоровленням та відпочинком дітей.

Засідання оперативного штабу заплановано на травень 2019 року за участю керівників пришкільних таборів району.

Служба у справах дітей та сім’ї

Яготинської районної державної

адміністрації