На Київщині розшукується 239 боржників по аліментах

Дата: 05.11.2018 14:09

На виконанні у відділах ДВС Київської області перебуває 239 виконавчих проваджень, за якими боржники зі сплати аліментів перебувають у розшуку.

Найбільше аліментників розшукується у Білій Церкві (31) та Білоцерківському районі (52), Фастівському (18), Богуславському (43) та Яготинському (23) районах.

Головне територіальне управління юстиції у Київській області нагадує про відповідальність, яка настає у разі несплати батьками аліментів протягом більш як 6 місяців, у вигляді штрафів, обмеження низки прав, притягнення до суспільно корисних робіт та кримінальної відповідальності. Рекомендуємо сплачувати аліменти добровільно та вчасно!