Голова адміністрації В.С.Шмиганоський провів нараду з перевізниками Яготинського району

Дата: 01.02.2019 14:03

1 лютого 2019 року голова райдержадміністрації В.С.Шмигановський провів нараду із перевізниками району. На порядок денний виносилося питання щодо якісного обслуговування та безпеку перевезення пасажирів.

На разі в Яготинському районі діє 7 приміських автобусних маршрутів загального користування, що не виходять за межі території району, які обслуговує приватне акціонерне товариство «Яготинське автотранспортне підприємство 13251» (Яготин АС – Кулябівка, Яготин АС – Озерне, Яготин АС – Червоне, Яготин АС – Бурти, Яготин АС – Богданівка) та ФОП Малиш Андрій Андрійович (Яготин АС – Плужнки, Яготин АС – Лемешівка).

В місті Яготин діє 9 автобусних маршрутів загального користування, які здійснюють наступні перевізники: ПрАТ «Яготинське АТП-13251» (маршрут № 2 «ст. Яготин - ПТФ», маршрут № 4 «ст. Яготин-Комбікормовий завод», маршрут № 7 «Рошен - ст. Яготин - ПТФ»), ФОП Щербина Володимир Анатолійович (маршрут № 6 «ст. Яготин - Комбікормовий завод», маршрут № 9 «ст. Яготин - ПТФ - Заріччя», маршрут № 11 «ст. Яготин - ЦПТО - вул. Дмитрівська, Комбікормовий завод»), ФОП Васільєв Валерій Григорович (маршрут № 3 «ст. Яготин - Комбікормовий завод»), ФОП Барабаш Анатолій Дмитрович (маршрут № 5 «ст. Яготин – Волошка – ПМК – Рай Ду»), ФОП Малиш Андрій Андрійович (маршрут № 1 «ст. Яготин - Комбікормовий завод»).

В ході спілкування та обговорення проблемних питань голова адміністрації В.С.Шмигановський повідомив присутніх про збільшення звернень громадян щодо незадовільного технічного стану транспортних засобів, недотримання графіку руху автобусних маршрутів, некоректного відношення водіїв до пасажирів.

Очільник району наголосив керівникам підприємств – перевізників на дотриманні затверджених графіків руху, згідно паспортів маршрутів, залучення на маршрути транспортних засобів пасажиромісткість яких відповідає кількості пасажиропотоку, слідкуванні за санітарним та технічним станом пасажирських транспортних засобів та етикою поведінки водіїв.

Підбиваючи підсумки наради Василь Степанович зауважив, що влада завжди буде допомагати, в рамках діючого законодавства, тим перевізникам, які сумлінно виконують свої обов’язки, і не буде лобіювати будь чиї інтереси. Основними критеріями роботи перевізників повинні бути якісне обслуговування пасажирів на маршрутах, відсутність скарг населення та забезпечення перевезення пільгової категорії населення. З чим погодилися перевізники та пообіцяли посилити контроль з вказаних питань.