Засідання спостережної комісії при Яготинській райдержадміністрації

Дата: 01.10.2018 14:02

Фото без опису01.10.2018 відбулося засідання спостережної комісії при Яготинській районній державній адміністрації за участю виконувача обов’язків начальника Яготинського районного відділу ДУ центру пробації у м. Києві та Київській області, майора внутрішньої служби Т.В. Карпович.

Т.В. Карпович поінформувала про вирішення проблемних питань щодо умовно достроково звільнених осіб згідно наказу Міністерства юстиції від 03.04.20108 № 947/5/467/609/280. На засіданні комісії прийнято рішення, що у разі звільнення таких осіб, їм буде надаватися допомога у працевлаштуванні, вирішенні житлових питань, наданні медичної допомоги та ін.