Рейд «Дозвілля дітей та молоді»

Дата: 28.02.2019 13:56

Відповідно до плану спільних заходів на І-ІV квартал 2019 року щодо проведення рейдів у вечірній час в місцях масового відпочинку дітей та молоді у Яготинському районі, затвердженого 15.01.2019, в п’ятницю, 22.02.2019 року проведений рейд «Дозвілля дітей та молоді», мета якого запобігти порушенням законодавства щодо продажу алкогольних напоїв, тютюнових виробів, попередження негативних явищ у дитячому середовищі, відповідно до Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування у нічний час» від 16.05.2013 N 243-VII. Робочою  групою у складі якої були представники служби у справах дітей та сім’ї адміністрації, Яготинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Яготинського відділення поліції охоплені села Засупоївка, Панфили та вокзальна і центральна площа м. Яготин.

Слід зазначити, що у будинках культури с. Засупоївка, проводився вечір відпочинку для молоді. Представниками рейдової групи розповсюджено серед молоді рекламні буклети, щодо запобігання негативних звичок (вживання алкоголю, тютюнопаління) в молодіжному середовищі. В магазинах-кафе, що працювали на території міста, продавцям зроблені попередження щодо продаж спиртних напоїв неповнолітнім дітям та зобов’язано дотримуватись чинного законодавства.

Служба у справах дітей та сім’ї

Яготинської районної державної адміністрації