В ДНЗ №1 «Зіронька» продовжуються роботи із заміни системи опалення

Дата: 18.12.2018 13:55

З 12 грудня 2018 року в ДНЗ №1 «Зіронька» розпочались ремонтні роботи із заміни системи опалення та встановлення додаткових батарей, ще в двох групах закладу.

В листопаді, вказані роботи вже проведені в двох групах (2 ігрові кімнати, 2 спальні, 2 санвузи та 2 роздягалки). На сьогодні температура в відремонтованих групах становить 23-240 С, що не може не тішити керівництво дошкільного закладу та батьків дітей, котрі відвідують ці групи.

На сьогодні ремонтні роботи із заміни системи опалення проводяться у групах «Бджілка» та «Дзвіночки».

За вказівкою голови адміністрації В.С.Шмигановського роботи мають бути завершені до 25 грудня.

Наразі вже проведено зварювальні роботи системи опалення у групі «Бджілка», встановлені нові стояки, закуплено додаткові батареї. Виконавцем робіт аналогічно, як і у двох попередніх групах виступає КПТМ "Яготинтепломережа".

Керівництво району переконане, що районна влада має піклуватися про підростаюче покоління та забезпечити комфортне перебування дітей в закладах дошкільної освіти.