Інформація про виконану роботи управлінням соціального захисту населення Яготинської районної державної адміністрації за квітень 2019 року

Дата: 02.05.2019 13:18
Кількість переглядів: 606

Фото без описуПротягом   квітня  працівниками   управління дотримано вимоги Єдиної технології  прийому громадян, які звертались за призначенням всіх видів допомог.  Кількість звернень за призначенням субсидії – 18,  державної  соціальної допомоги  - 201,  допомоги  внутрішньо переміщеним особам – 30.

Протягом квітня 2019 року проведена робота згідно з планом сектору. Надавалися консультації та роз’яснення громадянам щодо змін у законодавстві.

У поточному місяці проведено компенсаційні виплати на загальну суму 279312,81 грн., з них:

  • виплата додаткової відпустки – 25642,07 грн.;
  • щомісячна грошова допомога на продукти харчування – 244564,74 грн.;
  • одноразова компенсація по втраті годувальника – 7586,00 грн.
  • Виплата грошової компенсації на потерпілих дітей, які не харчуються в їдальнях навчальних закладів – 1520,00 грн.;

-   оплата санаторно-курортного лікування громадян віднесених до категорії 1 та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов'язана  з Чорнобильською катастрофою – 0 грн.

Прийнято документи на виготовлення посвідчень 1 категорії – 21 шт.

Прийнято документів для проведення розрахунків від 5 організацій.

Зареєстрована кредиторська заборгованість на суму – 241750,79 грн.

Сформовані відомості для виплати всіх видів соціальних допомог за  квітень    2019 року на суму 3365,6 тис.   грн. Вище згадана сума перераховувалась на поштові відділення зв’язку та банківські рахунки одержувачів допомог в повному обсязі та вчасно. Профінансовано субвенції на пільги в сумі 2804.6  тис. грн.  і субсидії на суму 3599,5 тис.  грн., тверде паливо  - 50,8  тис.грн. 

          Передано   до Пенсійного фонду звіт про зарахування внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування за деякі  категорії застрахованих осіб та заявки на виплату допомог особам , які не мають права на пенсію та по догляду за інвалідом чи за пристарілим, який досяг 80-річного віку.

Видано 18 направлень  на виготовлення протезно-ортопедичних виробів  та  5 технічних  засобів   реабілітації.    Матеріальна допомога у березні не   виплачувалась.  

Видано  35 довідок про пільги ліквідаторам аварії на ЧАЕС, 5  посвідчень потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС, 21 – “дитина війни ”,   учасник бойових дій – 18,  28 довідок  членам багатодітної сім»ї  та 39 довідок  про перебування пільговиків у базі ЄДАРП,  5 – посвідчення інваліда дитинства,  45  довідок  про перебування на обліку в управлінні, повідомлень -  302. Зроблено запитів – 23.

 Зроблено 3 запити    в установи та організації для підтвердження достовірності наданої заявниками інформації на 4 особи.  Проведено – 1 спільне  засідання районної  комісії  з питань державної соціальної допомоги /житлової субсидії/ малозабезпеченим сім»ям та робочої групи для перевірки фактичного місця проживання – перебування  ВПО,  на якому  розглянуто    16  справ  на субсидію та ДСД. Складено 5 актів  обстеження сімей ВПО, 57 актів  обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей.  Перевірено 4 особові  справи.

Проводились щотижневі та щомісячний моніторинги з виплати заробітної плати на підприємствах та в організаціях району. Інформація оперативно передавалась до департаменту соціального захисту населення Київської ОДА.  На виконання вимоги прокуратури Яготинського району від 22.03.2012 № 721 щоп»ятниці надавалась інформація про суб’єкти господарювання, які мають заборгованість із виплати заробітної плати.

Опрацьовано та зареєстровано  5  колективних  договорів –  Годунівська сільська рада, Ничипорівська сільська рада,  Комунальне некомерційне підприємство «Яготинський ЦПМСД», Капустинська сільська рада , ТОВ ім.Кравченка.

       Відділом з питань праці та соціально-трудових відносин надано консультацій та роз’яснень на особистому прийомі та в телефонному режимі – 6 особам.

           Взято на облік у базі ЄДАРП    15 осіб.

            Знято з обліку пільговиків у базі ЄДАРП  42 особи, які  померли  у  березні   2019 року ,   виїхали за межі району  або втратили пільги.     В базі ЄДАРП перебувають 9406   особи   пільгових категорій, в т.ч. 4 –  сім»я загиблих учасників  бойових дій в зоні АТО, учасники бойових дій в зоні АТО – 273  особи.      

            Призначено 163  державних  соціальних  допомог, 18  нових субсидій  на ЖКП, автоматичних  перерахунків – 0, на тверде паливо - 33.  У квітні отримували     субсидію – 7275 сімей,  державну соціальну допомогу переселенцям  – 16  /первинна – , повторна – 16/.  Проведено перерахунок по КПТМ «Яготинтепломережа» /зміна  тарифів/ - 112.

            Всю інформацію щодо судових рішень по виплатах допомоги до 5 травня, допомоги постраждалим від аварії на ЧАЕС, допомоги  по догляду за дитиною до 3-х років  відправлено в департамент соціального захисту населення Київської ОДА  своєчасно та в повному обсязі.

            Станом на 1 травня  2019 року      в  управлінні  перебувають  на обліку 407  вимушених   переселенців  із  Сходу та Криму.

            Аналітично-інформаційні матеріали про роботу управління до райдержадміністрації та департаменту соціального захисту населення  подавались своєчасно.

         V. Працівники         управління     у    квітні   вивчили   Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за хворими дітьми» від 01.01.2019   № 2474-УІІІ,  постанову КМУ від  30.01.2019 №   № 68  «Деякі питання  відшкодування послуги з догляду за дитиною до 3-х років «муніципальна няня»,  постанову Кабінету Міністрів України від   21.10.1995      № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива ».

         Здійснювався контроль за виконанням вимог законодавства під час призначення та виплати органами Пенсійного фонду:

  • перевірено правильність призначення 43 новопризначених пенсій;
  • проведено перевірку 32  перерахунків  пенсій;
  • проведено перевірку правильності виплати допомог на поховання, виплати недоотриманої пенсії в зв’язку зі смертю пенсіонера – 31 справа;
  • всього перевірено 105 особових рахунків.

Працівниками управління проводилась роз’яснювальна робота з представниками підприємств, установ та організацій щодо специфіки роботи з постраждалими від аварії на ЧАЕС, по змінах в пенсійному законодавстві, по дотриманню законодавства про працю.

Працівниками територіального центру проведено роботу по поновленню договорів на соціальне обслуговування ( надання соціальних послуг) з громадянами , які обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома.

У відділенні   соціальної допомоги вдома територіального центру перебуває на обслуговуванні 574  непрацездатних  осіб,  з них  109 осіб з інвалідністю, 125  –  ветерани  війни.

    В будинку “Доглянута старість ” (.Капустинці) проживає 22 непрацездатних громадян , у відділенні с.Черняхівка  - 22 особи, разом  проживаючих  44 особи.   З них 11 – ветерани війни та праці,  18 – особи з інвалідністю  загального  захворювання та по зору, 1- переселенець із м.Донецька.

 В перукарні терцентру надано послуги для 370 громадян, з них безкоштовно для 37 осіб з інвалідністю та одиноких, в домашніх умовах – 12  малорухомим  громадян. 

У швейній   майстерні надано послуги  для  78   громадян, в т.ч. для 6  осіб  безкоштовно.

В майстерні з ремонту взуття надано послуги  88 особам, безкоштовно для 7 осіб  з  інвалідністю. 

В медичному кабінеті надано послуги для  622  осіб. Продано ліків на 16,7     тис.грн. 

В магазині продано товарів на 14,5  тис.грн.

Працівники управління та територіального центру взяли участь у    районних  заходах з нагоди Дня чорнобильської трагедії.

Привітання з нагоди ювілейного дня народження /95-річчя/ з врученням вітальної листівки та грошової допомоги  Шийка А.С. /с.Ничипорівка/.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування