ВІДРОДЖЕННЯ КУЛЬТУРНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ СЕЛА – СТРАТЕГІЧНЕ ЗАВДАННЯ РАЙОНУ

Дата: 05.03.2019 13:07
Кількість переглядів: 559

Фото без описуГолова Яготинської районної державної адміністрації В.С.Шмигановський проінспектував будинок культури у селі Лемешівка, що на Яготинщині, в якому нещодавно було закінчено поточний ремонт.

Всього на проведення поточного ремонту  з місцевого бюджету було виділено 317 тис.грн., з яких 102 тис.грн. на придбання театральних стільців, 53 тис. грн. оформлення сцени та 162 тис.грн. – на поточний ремонт.

«Ми маємо виховувати  молоде покоління духовно багатими, долучати до активної участі в художній самодіяльності та народній творчості», - переконаний Василь Степанович

Сьогодні в країні дуже активно впроваджуються територіальна, медична, освітня реформи. «Владі на місцях необхідно комплексно задіяти всі наявні можливості щодо наповнення місцевих бюджетів та максимально використати існуючі ресурси - матеріальні, фінансові, інвестиційні, людські - для відродження економічної активності, розвитку культурної інфраструктури у селі, - зазначив Василь Степанович.

Одним з пріоритетних напрямів діяльності закладів культури є  координація роботи з розвитку народної творчості, збереження та повноцінного функціонування аматорських колективів, збереження та відродження   осередків народних промислів та ремесел, що сприяє створенню умов для  реалізації творчого потенціалу підростаючого покоління.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування