ОЧІЛЬНИК КИЇВЩИНИ ВИМАГАЄ ПРИСКОРЕННЯ РЕМОНТУ ДОРІГ ОБЛАСТІ

Дата: 10.04.2019 13:05

Фото без описуВ Київській облдержадміністрації відбулась розширена апаратна нарада під головуванням очільника Київщини Олександра Терещука. В нараді взяли участь заступники Голови, керівники структурних підрозділів КОДА, районних адміністрацій, мери міст та представники органів виконавчої влади.

В ході наради було розглянуто гостре питання щодо ремонту доріг області місцевого, обласного та державного значення. Олександр Терещук висловив своє обурення низькими темпами та якістю ремонту і встановив термін на завершення ямкового ремонту доріг місцевого значення до 23 квітня.

«Кошти держава виділила, тендери проведено, дороги мають ремонтуватись. Я проїхав по районах і на власні очі побачив, як це відбувається. Якість ремонту – жахлива, підрядники – явні фірми-«прокладки». Робота Служби автодоріг області гірше, ніж незадовільна. Клопотатиму про зняття з посади начальника служби», – зазначив очільник Київщини.