Т-25-41 НОВИЙ БИКІВ - ЗГУРІВКА - ЯГОТИН РОЗПОЧАТО ПІДГОТОВЧІ РОБОТИ

Дата: 01.11.2018 13:00

Фото без описуНа автомобільній дорозі Т- 25-41 Новий Биків - Згурівка - Яготин на ділянці км 38 + 000 - км 40 + 700 у  м. Яготин (вул. Незалежності), на ділянці автодороги розпочались підготовчі роботи для виконання поточного середнього ремонту.

Цього тижня планується  розпочати роботи з фрезерування проїзної частини,  після чого підрядною організацією будуть виконуватись роботи з  влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

Замовником робіт є  Служба автомобільних доріг у Київській області

Підрядна організація -  ТОВ Автобанн

Служба автомобільних доріг у Київській області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, які виникають під час проведення ремонтно-будівельних робіт.