ПРИЙНЯТО БЮДЖЕТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2019 РІК

Дата: 22.12.2018 12:50

Фото без описуВідповідне рішення ухвалили під час засідання позачергової двадцять п’ятої сесії Київської обласної ради 20 грудня. На 2019 рік бюджет Київської області становить 9 530,3 млн грн.

За словами голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука, головний принцип, який був закладений при формуванні проекту бюджету – це тільки необхідні, захищені видатки на соціальні сфери.

«Сьогодні було прийнято захищені статті бюджету, який ми будемо напрацьовувати в подальшому. Прийнятий бюджет допоможе використати обласні кошти на основні соціальні потреби, медицину, освіту, розвиток дорожньої інфраструктури. Наразі саме це дозволить вирішити багато проблемних питань Київщини в напрямках, які потребує населення», – наголосив Олександр Терещук.