Нарада - семінар для клубних працівників Яготинського району

Дата: 03.06.2019 12:46

Фото без описуПід керівництвом виконувача обов’язків начальника відділу культури, туризму, національностей та релігії адміністрації Л.М.Соколенко, в приміщенні Яготинського районного будинку культури відбувся нарада - семінар для клубних працівників  Яготинського району.

В рамках наради присутні розглянулм наступні питання:

1. Вимоги сьогодення до діяльності клубних закладів
  2. Аматорські колективи як форма організації дозвілля та його творчий розвиток
  3. Бібліотека – культурний осередок. Форми проведення мистецьких заходів на базі бібліотеки
  4. Особливості роботи із звуковою апаратурою у процесі підготовки культурно-мистецьких заходів

Протягом наради виконувач обов’язків начальника відділу культури, туризму, національностей та релігії адміністраці Л.М.Соколенко звернула увагу на проблемні питання життєдіяльності закладів культури, відповідальність клубних працівників та основні творчі завдання.

«Будинки культури сьогодні можуть бути набагато ширшим поняттям, ніж декорація певного заходу. Він може стати місцем творення сучасної народної культури, центром життя громади, майстерною для нових відкриттів, простором з певною атмосферою», - підкреслила Л.М.Соколенко.

Завершилась зустріч екскурсією до Яготинського етнографічного музею.