ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ В.С.ШМИГАНОВСЬКИЙ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Дата: 15.05.2019 12:41

Фото без описуСьогодні, 15 травня, голова Яготинської районної  державної адміністрації В.С.Шмигановський провів черговий прийом громадян. Зі своїми зверненнями до голови адміністрації звернулися 5 мешканців району. Порушені на прийомі питання стосувалися переважно надання матеріальної допомоги на лікування, прописки в будинок та особисті звернення.

За результатами розгляду порушених громадянами питань голова районної державної адміністрації В.С.Шмигановський доручив керівникам відповідних служб опрацювати озвучені позиції та шляхи їх вирішення. Відтак наголосив на необхідності безумовного контролю за перебігом розв’язання кожного проблемного питання.