УЧНЯМ РОЗПОВІЛИ ПРО ПРОФЕСІЇ МАЙБУТНЬОГО ТА ВАЖЛИВІСТЬ ЇХ ВИБОРУ

Дата: 22.12.2018 12:40

Фото без описуПровідний фахівець Яготинської районної філії КОЦЗ Просяник В.М.  21 грудня 2018 року провела  профорієнтаційний  урок на тему  «Професії майбутнього» для учнів восьмого  класу Яготинської загальноосвітньої школи №2.

Школярі дізналися про важливість правильного вибору майбутньої професії та ознайомилися із сучасними тенденціями на світовому і національному ринках праці.

Учні були ознайомлені з професійними назвами робіт майбутнього та основними передумовами успішної кар’єри. Захід пройшов з використанням складової презентації та елементами тестування.

Для того щоб краще закріпити отриману інформацію школярі обговорювали наведені ситуації. В результаті даних завдань учні набули навичок з орієнтування в нестандартних життєвих ситуаціях, отримали корисні поради щодо вибору професії, платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри.