«Футбольні надії Київщини» на стадіоні «Колос» м. Яготин

Дата: 23.05.2019 12:35

Фото без опису22 травня 2019 року на центральному стадіоні «Колос» за сприяння відділу освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації, Яготинської ДЮСШ відбувся обласний (зональний) етап змагань серед учнів 1-4 класів «Футбольні надії Київщини».

Київське обласне відділення (філія) комітету з фізичного виховання та спорту подбало про об’єктивне суддівство, направивши свого  представника-фахівця, Чупруна М.І., який виконував обов’язки головного судді.

До гостинного стадіону «Колос» (директор Сапронайтіс В.В.) прибули команди 2 обласної зони: міст Яготина та Березані, Згурівського району, Дівичківської та Студенківської ОТГ (Переяслав-Хмельницького району).

Погодні умови в основному сприяли юним футболістам, Було не задушливо, а прохолодно; легкий дощик кілька разів поривався перейти у більш потужніший, але кожного разу зупинявся. Мабуть, його також захопила енергетика юних футболістів, які метушилися на полі із штучного покриття до початку змагань, а потім розпочали емоційні футбольні сутички.

Перемогли всі прибулі до стадіону у насолоді займатися фізичним розвитком, вмінні взаємодіяти у колективі на футбольному полі, волі до перемоги.

Стали лідерами серед 1-2 класів – Згурівчани; серед 3-4 класів – Яготинці.

Інформацію про перебіг змагань подаємо у таблиці.

1-2 класи

Дівички – Студеники 0:5 (група А)

Згурівка – Дівички 5:0 (група А)

Згурівка – Студеники  3:0 (група А)

Яготин – Березань 0:3(група Б)

За І місце

Березань – Згурівка 1:2

3-4 класи

Дівички – Студеники 3:0 (група А)

Згурівка – Дівички 2:5 (група А)

Згурівка – Студеники  1:2 (група А)

Яготин – Березань 4:0(група Б)

Яготин – Березань 1:3(група Б)

За І місце

Яготин – Дівички 2:0

Бажаємо успіхів у обласних фінальних змаганнях командам Згурівки (1-2 класи) та Яготина (3-4 класи).