Перемога яготинських футболістів 2005 року народження

Дата: 27.05.2019 12:28

Фото без опису26 травня 2019 року відділом освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації за сприяння Яготинської ДЮСШ на базі стадіону цукрозаводу «Кристал» організовано проведення зональних обласних змагань із футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» гравців 2005 року народження.

Перемогу у 2 зоні (Згурівський, Баришівський, Переяслав-Хмельницький, Яготинський райони, м. Березань) здобули юні футболісти м. Яготина, тренер Панченко Д.І., вчитель фізичної культури Яготинського НВК № 3, Хвостікова Т.В.

Склад команди переможців:

Карнарук О. учень 8-Б класу Яготинського НВК № 2;

Дзюба Н. учень 8-А Яготинського НВК № 3;

Курочкін І. учень 8-А Яготинського НВК № 3;

Фезина З. учень 8-Б Яготинського НВК № 3;

Малюга Н. учень 7-Б  Яготинського НВК № 3;

Кабанець Б. учень 7-А Яготинського НВК № 3;

Столяров А. учень 7-А Яготинського НВК № 3;

Лавріненко М. учень 8-Б Яготинського НВК № 3;

Волосковець Д. учень 7-Б Яготинського НВК № 2;

Євтушенко О. учень 8-А Яготинська ЗОШ № 1;

На заході були присутні: суддя Київського обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання та спорту – Михайло Чупрун та завідувач районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Наталія Остапенко.

Переможцям бажаємо удачі на фінальних змаганнях.