Перший заступник голови адміністрації Т.П.Сухенко провела нараду щодо впровадження медичної реформи в Яготинському районі

Дата: 13.02.2019 12:28

13 лютого, перший заступник голови адміністрації Т.П.Сухенко провела чергову нараду щодо впровадження медичної реформи в Яготинському районі. Участь у нараді взяли головний лікар комунального некомерційного підприємства «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги» І.І. Сахно та головний лікар КНП «Яготинська центральна районна лікарня» В.С.Нескорожений.

За словами головного лікаря КНП «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги» І.І.Сахно станом 06.02.2019р. в районі заключено  27 743 декларації. Відсоток укладених декларацій (договорів) від постійного населення територій складає 85,14 %.

В ході наради присутні обговорили питання, що стосувалися капітального ремонту Годунівського фельдшерського пункту, звершення капітального ремонту в амбулаторії загальної сімейної медицини в мікрорайоні Птахофабрика, ремонту водопровідно- каналізаційної мережі в Яготинській центральній районній лікарні, покращення якості та доступності надання медичної допомоги мешканцям району.

Головний лікар КНП «Яготинська центральна районна лікарня» В.С.Нескорожений повідомив про встановлення в клініко-діагностичній  лабораторії аналізатора гематологічного. Наразі тривають роботи по встановленню резервного живлення ліфтів терапевтичного корпусу.

Підводячи підсумки наради Т.П.Сухенко вкотре акцентував увагу присутніх на ввічливому ставленні до пацієнтів, дотриманню трудового розпорядку, наданні вчасної та кваліфікованої допомоги пацієнтам.