Голова адміністрації В.С.Шмигановський провів оперативну нараду

Дата: 05.12.2018 12:24

5 грудня 2018 року голова адміністрації В.С.Шмигановський провів оперативну нараду за участі першого заступника голови адміністрації Т.П.Сухенко, заступника голови адміністрації В.М.Гончара, радників голови адміністрації О.В.Васільєва та Ю.В.Юхти, начальника управління фінансів адміністрації О.І.Барсук, в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту адміністрації О.В.Климась.

В рамках наради присутні обговорили наступні питання:

1. Про підготовку матеріалів до засідання колегії Яготинської районної державної адміністрації;
  2. Про відзначення Дня місцевого самоврядування в Яготинському районі;
  3. Про стан температурного режиму в закладах освіти та медицини;
  4. Про стан проведення конкурсів на заміщення вакантних посад директорів шкіл.
  5. Про підготовку звіту щодо виконання делегованих повноважень Яготинської районної ради Яготинській районній державній адміністрації за 2018 рік.

За підсумками розглянутих питань голова адміністрації В.С.Шмигановський надав ряд доручень присутнім.