Перший заступник голови адміністрації Т.П.Сухенко провела особистий прийом громадян

Дата: 13.02.2019 12:19

Фото без описуЗ метою надання допомоги у вирішенні проблемних питань жителів району 13 лютого 2019 року перший заступник райдержадміністрації Т.П.Сухенко провела особистий прийом громадян. На прийом звернулося 5 громадян.

Звернення з якими звернулись громадяни стосувались: надання матеріальної допомоги, надання субсидії, розчищення доріг в м.Яготин і т.д.

За підсумками прийому на кожне із порушених громадянами питань надано вичерпні відповіді та роз’яснення. Ті питання, які потребують детального вивчення та опрацювання взято на контроль та надано доручення керівникам відповідальних структурних підрозділів щодо надання в межах чинного законодавства допомоги у їх вирішенні.