Заходи з нагоди відзначення Дня Національної поліції України.

Дата: 04.07.2019 12:13

Сьогодні  в актовому залі Яготинського відділення поліції відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 4 річниці Національної поліції України. З теплими та щирими словами привітань до учасників свята звернулися голова Яготинської районної державної адміністрації В.С.Шмигановський, заступник голови районної ради В.А.Потельчак, міський голова Н.М.Дзюба та сільський голова Сотниківської сільської ради  І.Б.Грудзевич.

У вітальному слові представники місцевої влади  висловили подяку працівникам поліції за самовіддану працю та побажали мужності, витримки й наснаги у справі служіння народу України.

Також за сумлінну службу, високий професіоналізм, вагомі особисті досягнення у виконанні службових обов’язків та з нагоди Дня Національної поліції України  подякою Яготинської  районної державної адміністрації  нагороджено:

Ткачук Альону Вікторівну - інспектора з ювенальної превенції, капітана поліції ;

Антоненко Лілію Андріївну - старшого інспектора - чергового сектору реагування патрульної поліції, капітана поліції;

Грицюту Вячеслава Георгійовича - інспектора сектору реагування патрульної поліції, старшого лейтенанта поліції ;

Юхнюк Івана Миколайовича - поліцейського сектору реагування патрульної поліції, старшого сержанта поліції ;

Сідько Юрія Володимировича - поліцейського сектору реагування патрульної поліції, старшого сержанта поліції .