Шановні працівники державної санітарно-епідеміологічної служби!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Державна санітарно-епідеміологічна служба стоїть на варті здоров`я та працездатності населення, захищає його від інфекцій, неінфекційних та професійних захворювань. Санітарним наглядом охоплені всі сфери життєдіяльності людини: умови проживання, роботи, харчування, відпочинку, вихованні і навчання дітей та підлітків.

Професійна майстерність фахівців держсанепідслужби відвертає спалахи небезпечних захворювань, запобігає впливу на здоров`я людей шкідливих факторів, забезпечує стабільну епідемічну ситуацію в області.

Ваша праця, ваша відданість справі, відповідальність, принциповість та наполегливість вносять вагомий внесок у створення основ національної безпеки держави.

Нехай ваш безцінний щоденний подвиг винагороджується міцним здоров`ям, довгими роками життя та благополуччям. Щиро бажаємо вам невичерпної енергії, миру, злагоди, добра та нових успіхів у професійній діяльності!

Голова Яготинської районної державної адміністрації                                     В.С.Шмигановський