Рятувальники провели позапланове пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору мікрорайону «Стара аптека»

06 грудня 2018 року працівниками Яготинського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області спільно з засобами масової інформації та депутатами Яготинської міської ради  проведено позапланове пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору мікрорайону «Стара аптека», м. Яготин у звязку з випадком загибеллю людини на пожежі.

В ході відпрацювання був здійснений обхід приватних домоволодінь з мешканцями яких було проведено профілактичні бесіди на теми Безпека у побуті (пічне опалення, паління в ліжку, поводження з газом, електромережі, побутових приладів), Увага вибухонебезпечні предмети, Правила поведінки на кризі, та вручено інформаційні листівки застережливого характеру.