ПРОГРАМА ОТРИМАННЯ ЧАСТКОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ (25%) ВАРТОСТІПРИДБАНОЇ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ТА ОБЛАДНАННЯ УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА

Дата: 08.04.2019 11:55

Фото без описуЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ 25% КОМПЕНСАЦІЇ

1. Ознайомитись із Переліком техніки та обладнання: http://www.minagro.gov.ua/uk/support_apk?nid=24338

2. Визначитись із необхідною технікою та обладнанням, яка входить до вказаного Переліку.

3. Відкрити рахунок в одному із уповноважених банків та здійснити в ньому оплату за техніку чи обладнання.

4. Подати до Банку заявку за формою, затвердженою наказом Мінагрополітики від 18.04.2017 № 228 "Про затвердження форм для отримання часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва", та  документи, а саме:

- копію платіжного доручення;

- акт приймання-передачі техніки та обладнання;

- свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та/або машин (якщо техніка підлягає обов’язковій державній або відомчій реєстрації);

- довідку про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів;

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, з інформацією, що підприємство не перебуває на стадії ліквідації, щодо нього не порушено справу про банкрутство, не визнано банкрутом;

- згоду на розкриття Банком Мінагрополітики інформації щодо сільгосптоваровиробника, яка становить банківську таємницю або містить персональні дані (за формою, встановленою Банком).

ЯК ВИПЛАЧУЄТЬСЯ ЧАСТКОВА КОМПЕНСАЦІЯ ВАРТОСТІ ТЕХНІКИ ТА ОБЛАДНАННЯ

1. Банк надає Мінагрополітики інформацію щодо суми коштів, що підлягає частковій компенсації.

2. Мінагрополітики формує реєстр сільгосптоваровиробників, які придбали техніку та обладнання і претендують на отримання часткової компенсації.

3. На підставі реєстру та у межах відкритих асигнувань протягом місяця Мінагрополітики перераховує кошти Банку.

4. Банк протягом одного операційного дня перераховує кошти на поточні рахунки учасникам програми.