Дата: 18.01.2019 11:53

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Яготинській районній державній адміністрації, що є консультативно-дорадчим органом. Основним завданням комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

1. Про порядок участі батька Д. у вихованні малолітньої дитини.

2. Про порядок участі батька Н. у вихованні малолітніх дітей.

3. Про доцільність позбавлення батьківських прав громадянина Л. відносно чотирьох малолітніх дітей.

4. Про доцільність позбавлення батьківських прав громадянина Л. відносно неповнолітньої доньки.

5. Про стан виховання батьківських обов’язків громадянином В.

6. Про звернення громадянки К. щодо надання дозволу на реєстрацію місця проживання малолітньої без дозволу батька.

7. Про розгляд та затвердження індивідуальних планів дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Прийняті рішення, надані рекомендації.