Від успішного вчителя – до креативного учня

Початкова школа в новому навчальному році розпочала діяльність в умовах реалізації  Концепції «Нова українська школа». Для роботи в нових умовах, якісного навчання та розвитку особистості школяра потрібний умотивований, успішний учитель.

29-30 вересня 2018 року на базі Яготинського НВК № 2 відбулася перша сесія другого етапу курсової перепідготовки вчителів майбутніх перших класів, яка проведена методистом районного методичного кабінету Висоцькою Н.І. та тренером Рогульчик С.П..

Вчителі знайомились з новим змістом освіти, що заснований на формуванні компетентностей, необхідних для успішної самореалізації дитини в суспільстві. Педагоги обговорювали основні питання освітньої реформи,  створювали портрет сучасного учня.

Тренером Рогульчик С.П. проведено тренінг «Інтеграція - основна форма навчання». Вчителі вправлялись в організації групової роботи за стратегією Джигсоу 1 та оцінюванні особистості.