Щотижнева апаратна нарада при голові райдержадміністрації

Дата: 10.06.2019 11:40

Фото без описуПід керівництвом голови районної державної адміністрації В.С.Шмигановського, 10 червня 20149 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступників голови адміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ та організацій району.

В рамках наради присутні розглянули ряд актуальних питань, що стосувалися: роботи дитячих оздоровчих та мовних таборів в Яготинському районі, реалізації проектів з капітального ремонту, що фінансуються за рахунок державного, обласного, місцевих бюджетів  та завершення посівних робіт в Яготинському районі.

За підсумками наради голова адміністрації В.С.Шмигановський надав відповідні доручення.