Звіт про виконання плану роботи управлінням соціального захисту населення Яготинської районної державної адміністрації за травень 2019 року

Дата: 03.06.2019 11:35
Кількість переглядів: 447

Фото без описуПротягом травня працівниками   управління дотримано вимоги Єдиної технології  прийому громадян, які звертались за призначенням всіх видів допомог.  Кількість звернень за призначенням субсидії – 99,  державної  соціальної допомоги  - 138,  допомоги  внутрішньо переміщеним особам – 42.

Протягом травня 2019 року проведена робота згідно з планом сектору. Надавалися консультації та роз’яснення громадянам щодо змін у законодавстві.

У поточному місяці проведено компенсаційні виплати на загальну суму 277534,11 грн., з них:

 • виплата додаткової відпустки – 27482,12 грн.;
 • щомісячна грошова допомога на продукти харчування – 242465,99 грн.;
 • одноразова компенсація по втраті годувальника – 7586,00 грн.
 • Виплата грошової компенсації на потерпілих дітей, які не харчуються в їдальнях навчальних закладів – 0 грн.
 • плата санаторно-курортного лікування громадян віднесених до категорії 1 та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов'язана  з Чорнобильською катастрофою – 0 грн
 • Зареєстровано 4 договори на санаторно-курортне лікування громадян віднесених до
 • категорії 

Прийнято документи на виготовлення посвідчень 1 категорії – 7 шт.

Прийнято документів для проведення розрахунків від 4 організацій.

Зареєстрована кредиторська заборгованість на суму – 242756,78грн.

Сформовані відомості для виплати всіх видів соціальних допомог за  травень 2019 року на суму 3545,0 тис.   грн. Вище згадана сума перераховувалась на поштові відділення зв’язку та банківські рахунки одержувачів допомог в повному обсязі та вчасно. Профінансовано субвенції на пільги в сумі 1231,2  тис. грн.  і субсидії на суму - тис.  грн., тверде паливо  - 44,2  тис.грн. 

Передано до Пенсійного фонду звіт про зарахування внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування за деякі  категорії застрахованих осіб та заявки на виплату допомог особам , які не мають права на пенсію та по догляду за інвалідом чи за пристарілим, який досяг 80-річного віку.

Видано 9 направлень  на виготовлення протезно-ортопедичних виробів та 3 технічних  засобів   реабілітації.    Матеріальна допомога у травні не   виплачувалась.  

Видано  15 довідок про пільги ліквідаторам аварії на ЧАЕС, 5  посвідчень потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС, 20 – “дитина війни ”,   учасник бойових дій – 25,  20  довідок  членам багатодітної сім»ї  та 29 довідок  про перебування пільговиків у базі ЄДАРП,  2 – посвідчення інваліда дитинства,  28  довідок  про перебування на обліку в управлінні, повідомлень -  187. Зроблено запитів – 151.

 Зроблено 3 запити    в установи та організації для підтвердження достовірності наданої заявниками інформації на 3 осіб.  Проведено – 2 спільне  засідання районної  комісії  з питань державної соціальної допомоги /житлової субсидії/ малозабезпеченим сім»ям та робочої групи для перевірки фактичного місця проживання – перебування  ВПО,  на якому  розглянуто 45  справ  на субсидію та ДСД. Складено 6 актів  обстеження сімей ВПО, 55 актів  обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей.  Перевірено 3 особові  справи.

Проводились щотижневі та щомісячний моніторинги з виплати заробітної плати на підприємствах та в організаціях району. Інформація оперативно передавалась до департаменту соціального захисту населення Київської ОДА.  На виконання вимоги прокуратури Яготинського району від 22.03.2012 № 721 щоп»ятниці надавалась інформація про суб’єкти господарювання, які мають заборгованість із виплати заробітної плати.

Опрацьовано та зареєстровано  2  колективних  договорів –  КПТМ «Яготинтепломережа», ТОВ «Яготинський райагротехсервіс» та зміни до колективного договору Яготинської житлово-експлуатаційної контори.

Відділом з питань праці та соціально-трудових відносин надано консультацій та роз’яснень на особистому прийомі та в телефонному режимі – 6 особам.

Взято на облік у базі ЄДАРП    6 осіб.         Знято з обліку пільговиків у базі ЄДАРП  35 осіб, які  померли  у  квітні   2019 року ,   виїхали за межі району  або втратили пільги.   В базі ЄДАРП перебувають  9406 особи   пільгових категорій, в т.ч. 4 –  сім»я загиблих учасників  бойових дій в зоні АТО, учасники бойових дій в зоні АТО – 3  особи.

Призначено 235  державних  соціальних  допомог, 0  нових субсидій  на ЖКП, автоматичних  перерахунків – 5581, на тверде паливо - 5.  У травні отримували субсидію – 4639 сімей,  державну соціальну допомогу переселенцям  – 30  /первинна – 1 , повторна – 29/.  

Всю інформацію щодо судових рішень по виплатах допомоги до 5 травня, допомоги постраждалим від аварії на ЧАЕС, допомоги  по догляду за дитиною до 3-х років  відправлено в департамент соціального захисту населення Київської ОДА  своєчасно та в повному обсязі.

Станом на 1 травня  2019 року      в  управлінні  перебувають  на обліку 406  вимушених   переселенців  із  Сходу та Криму.

Аналітично-інформаційні матеріали про роботу управління до райдержадміністрації та департаменту соціального захисту населення  подавались своєчасно.

Працівники управління у травні  вивчили   Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за хворими дітьми» від 01.01.2019   № 2474-УІІІ,  постанову КМУ від  30.01.2019 №   № 68  «Деякі питання  відшкодування послуги з догляду за дитиною до 3-х років «муніципальна няня»,  постанову Кабінету Міністрів України від   21.10.1995      № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива ».

Здійснювався контроль за виконанням вимог законодавства під час призначення та виплати органами Пенсійного фонду:

 • перевірено правильність призначення 43 новопризначених пенсій;
 • проведено перевірку 31 перерахунків  пенсій;
 • проведено перевірку правильності виплати допомог на поховання, виплати недоотриманої пенсії в зв’язку зі смертю пенсіонера – 31 справ;
 • всього перевірено 105 особових рахунків.

Працівниками управління проводилась роз’яснювальна робота з представниками підприємств, установ та організацій щодо специфіки роботи з постраждалими від аварії на ЧАЕС, по змінах в пенсійному законодавстві, по дотриманню законодавства про працю.

Працівниками територіального центру проведено роботу по поновленню договорів на соціальне обслуговування ( надання соціальних послуг) з громадянами , які обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома.

У відділенні   соціальної допомоги вдома територіального центру перебуває на обслуговуванні 560  непрацездатних  осіб,  з них  109 осіб з інвалідністю, 125  –  ветерани  війни.

В будинку “Доглянута старість ” (.Капустинці) проживає 23 непрацездатних громадян , у відділенні с.Черняхівка  - 19 осіб, разом  проживаючих  42 особи.   З них 11 – ветерани війни та праці,  18 – особи з інвалідністю  загального  захворювання та по зору, 1- переселенець із м.Донецька.

В перукарні терцентру надано послуги для 390 громадян, з них безкоштовно для 33 осіб з інвалідністю та одиноких, в домашніх умовах – 10  малорухомим  громадян. 

У швейній   майстерні надано послуги  для  84 громадян, в т.ч. для 4-х  осіб  безкоштовно.

В майстерні з ремонту взуття надано послуги  58 особам, безкоштовно для 3 осіб  з  інвалідністю. 

В медичному кабінеті надано послуги для  936  осіб. Продано ліків на 11,6     тис.грн. 

В магазині продано товарів на 13,8  тис.грн.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування