Відбулось засідання оргкомітету з підготовки та відзначення в районі Дня вишиванки та Міжнародного Дня захисту дітей

Дата: 14.05.2019 11:28

13 травня, під головуванням першого заступника голови адміністрації Т.П.Сухенко відбулось засідання оргкомітету з підготовки та відзначення в районі Дня вишиванки та Міжнародного Дня захисту дітей. В засіданні взяли участь виконувач обов’язків керівника апарату райдержадміністрації Т.О.Орел, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники районного будинку культури.

Члени оргкомітету висловили власні бачення, зауваження та пропозиції щодо організації заходів, розглянули та обговорили формат проведення свят, визначили час та місце, а також відповідальних виконавців. Також було розроблено сценарії та плани  проведення святкувань вказаних заходів.

Відзначення Міжнародного дня вишиванки відбудеться 16 травня 2019 року на центральній плащі міста, о 12.00.

Святкові заходи до Дня захисту дітей в Яготинському районі відбудуться 31 травня 2019 року, близько 11.00 біля літньої сцени районного будинку культури. В рамках свята у цей день заплановано проведення концертів, різноманітних конкурсів, змагань, ігротек.