Голова райдержадміністрації проінспектував хід ремонтних робіт фельдшерського пункту с.Годунівки

Дата: 25.03.2019 11:11

Фото без описуРайонна влада значну увагу приділяє розвитку галузі охорони здоров’я. В цьому році проводяться капітальні ремонти на об’єктах первинної медико-санітарної ланки, де створюються всі необхідні зручності для отримання якісних медичних послуг.Фото без опису

20 березня, голова райдержадміністрації В.С.Шмигановський разом з головним лікарем КНП «Яготинський ЦПМСД» І.І.Сахном проінспектували хід ремонтних робіт фельдшерського пункту с.Годунівки.

Фото без описуПоточний ремонт приміщень включив у себе комплекс ремонтно-будівельних робіт: заміна підлоги, вирівнювання та фарбування стін, встановлення вхідних та міжкімнатних дверей, заміна освітлення.Наразі тривають роботи з облаштування крильця закладу. Всі ремонтні роботи ФАПу були проведені за рахунок районного бюджету.