В ЯГОТИНСЬКОМУ РАЙОНІ ПРОВОДИТЬСЯ БЛАГОУСТРІЙ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ

Дата: 05.04.2019 11:06

Фото без описуНавесні починається наймаcштабніше прибирання країни. Більшість наших громадян долучається до масових заходів за місцем проживання, метою яких є прибирання зелених зон та благоустрій територій. Тож приведення населених пунктів до належного стану і створення сприятливих умов для життєдіяльності громади є основним завданням на сьогодні.

Саме від людей, їх самоорганізації залежить обсяг та якість проведених робіт. Адже всі ми хочемо жити в місці, де ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, доглянуті пам’ятники, квітучі сади, впорядковані кладовища. Проте, щоб навести лад у власній державі, одного ентузіазму буде замало, адже чимало проблем  із благоустрою можна осилити лише спільними зусиллями влади і громадян.

3 квітня працівники соціальної сфери села Годунівки на чолі з сільським головою С.А.Власенко займалися благоустроєм території кладовища біля Пам’ятного знаку жертвам Голодомору, в свою чергу школярі місцевої школи долучились до благоустрою території навчального закладу.