Звіт про виконання роботи управлінням соціального захисту населення Яготинської районної державної адміністрації за жовтень 2018 року

Дата: 02.11.2018 11:05
Кількість переглядів: 589

Фото без описуНа оперативній нараді Яготинської районної державної   адміністрації у жовтні 2018 р. розглянуто питання легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в Яготинському районі та питання  стану виконання призначення житлових  субсидій  на опалювальний  період  2018-2019 рр.

Протягом   жовтня  працівниками   управління дотримано вимоги Єдиної технології  прийому громадян, які звертались за призначенням всіх видів допомог.  Кількість звернень за призначенням субсидії –  3153,  державної соціальної допомоги  - 130,  допомоги  внутрішньо переміщеним особам – 31.

Проведено через Держказначейство платежі для виплати допомог та компенсацій по Чорнобильських програмах   за  жовтень    на суму 289128,35  грн. , з них: виплата додаткової відпустки – 3345,00 грн., щомісячна грошова допомога на продукти харчування – 248142,85 грн., щорічна компенсація на оздоровлення – 18310,50 грн. , виплата грошової компенсації на потерпілих дітей, які не харчуються в їдальнях навчальних закладів – 380,00 грн., оплата санаторно-курортного лікування громадян віднесених до категорії І та датей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою – 18950,00 грн.   Заборгованість – 383301,40  грн.  Прийнято документи від  5  організацій на відшкодування компенсацій за відпустку.

Сформовані відомості для виплати всіх видів соціальних допомог за  жовтень 2018 року на суму 3403,8 тис.грн. Вище згадана сума перераховувалась на поштові відділення зв’язку та банківські рахунки одержувачів допомог в повному обсязі та вчасно. Профінансовано субвенції на пільги в сумі 515,7  тис. грн.  і субсидії на суму 1431,5 тис.  грн., тверде паливо  - 25,0. 

Передано до Пенсійного фонду звіт про зарахування внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування за деякі  категорії застрахованих осіб та заявки на виплату допомог особам , які не мають права на пенсію та по догляду за інвалідом чи за пристарілим, який досяг 80-річного віку.

Видано 19  направлень  на виготовлення протезно-ортопедичних виробів  та  10 технічних  засобів   реабілітації.   Виплачено матеріальну допомогу 1 особі  на суму 686,50  грн. Видано 1  путівка  ветерану  війни.

Видано  13 довідок про пільги ліквідаторам аварії на ЧАЕС, 1  посвідчення   ліквідаторам на ЧАЕС, 10 – “дитина війни ”,  7 – учасник війни, учасник бойових дій – 40,38  довідок  членам багатодітної сім»ї  та 30 довідок  про перебування пільговиків у базі ЄДАРП,  3 – посвідчення інваліда дитинства,  40  довідок  про перебування на обліку в управлінні, повідомлень -  213. Зроблено запитів – 15.

Зроблено 9 запитів в установи та організації для підтвердження достовірності наданої заявниками інформації на 9 осіб.  Проведено - 2 спільних засідання районної  комісії  з питань державної соціальної допомоги /житлової субсидії/ малозабезпеченим сім»ям та робочої групи для перевірки фактичного місця проживання – перебування  ВПО,  на яких  розглянуто    705  справ на субсидію та ДСД. Складено 2 акти  обстеження сімей ВПО, 684 акти  обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей.  Перевірено 10 особових  справ.

Проводились щотижневі та щомісячний моніторинги з виплати заробітної плати на підприємствах та в організаціях району. Інформація оперативно передавалась до департаменту соціального захисту населення Київської ОДА.  На виконання вимоги прокуратури Яготинського району від 22.03.2012 № 721 щоп»ятниці надавалась інформація про суб’єкти господарювання, які мають заборгованість із виплати заробітної плати.

Опрацьовано та зареєстровано 3  колективних  договорів –  КВНЗ КОР «Чорнобильський медичний коледж», ТОВ «Яготинхліб», Яготинська житлово-експлуатаційна контора та зміни до колективного договору ТОВ «Розподільчий центр «Плюс».

Відділом з питань праці та соціально-трудових відносин надано консультацій та роз’яснень на особистому прийомі та в телефонному режимі – 9 особам.

 Взято на облік у базі ЄДАРП    31   особа.

Знято з обліку пільговиків у базі ЄДАРП  35 осіб, які  померли  у  вересні  2018 року ,   виїхали за межі району  або втратили пільги.     В базі ЄДАРП перебувають 9626   осіб   пільгових категорій, в т.ч. 4 –  сім»я загиблих учасників  бойових дій в зоні АТО, учасники бойових дій в зоні АТО – 272  особи.      

Призначено 136  державних  соціальних  допомог, 14 субсидій  на ЖКП, автоматичних  перерахунків – 0, на тверде паливо - 4.  У жовтні  отримували     субсидію – 4810 сімей,  державну соціальну допомогу переселенцям  – 28  /первинна – 1, повторна – 27/.  Всього на обліку – 16803.

Всю інформацію щодо судових рішень по виплатах допомоги до 5 травня, допомоги постраждалим від аварії на ЧАЕС, допомоги  по догляду за дитиною до 3-х років  відправлено в департамент соціального захисту населення Київської ОДА  своєчасно та в повному обсязі.

Станом на 1 листопада  2018 року      в  управлінні  перебувають  на обліку 434  вимушених   переселенців  із  Сходу та Криму.

Аналітично-інформаційні матеріали про роботу управління до райдержадміністрації та департаменту соціального захисту населення  подавались своєчасно.

Працівники управління у жовтні вивчили Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту прав дитини на належне утримання»,  Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет на 2018 рік», постанову  КМУ від 22.08.2018 № 633 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України  від 22 лютого  2006 р.  № 187», постанову КМУ від 22.08.2018 № 629 «Про внесення змін надання соціальних послуг із встановленням диференційованої плати».

Здійснювався контроль за виконанням вимог законодавства під час призначення та виплати органами Пенсійного фонду:

перевірено правильність призначення 88 новопризначених пенсій;

проведено перевірку 124  перерахунків  пенсій;

проведено перевірку правильності виплати допомог на поховання, виплати недоотриманої пенсії в зв’язку зі смертю пенсіонера – 49 справ;

всього перевірено 261 особовий рахунок.

Працівниками управління проводилась роз’яснювальна робота з представниками підприємств, установ та організацій щодо специфіки роботи з постраждалими від аварії на ЧАЕС, по змінах в пенсійному законодавстві, по дотриманню законодавства про працю.

Працівниками територіального центру проведено роботу по поновленню договорів на соціальне обслуговування ( надання соціальних послуг) з громадянами , які обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома.

У відділенні соціальної допомоги вдома територіального центру перебуває на обслуговуванні 526  непрацездатних  осіб,  з них  106 осіб з інвалідністю, 128 –  ветерани  війни.

В будинках “Доглянута старість ”  та “Милосердя» проживають 39 осіб.   З них 12–ветерани війни та праці,  13 – особи з інвалідністю  загального  захворювання та по зору, 1- ліквідатор Чорнобильської аварії, 2- переселенці із м.Донецьк.

В перукарні терцентру надано послуги для 370 громадян, з них безкоштовно для 25 осіб з інвалідністю та одиноких, в домашніх умовах – 8  малорухомим  громадян. 

У швейній майстерні надано послуги для 110 громадян, в т.ч. для 8 осіб  безкоштовно.

В майстерні з ремонту взуття надано послуги  74 особам, безкоштовно для 6 осіб. 

В медичному кабінеті надано послуги для  640  осіб. Продано ліків на 20,4     тис.грн. 

В магазині продано товарів на 11,1  тис.грн.

Працівники управління та територіального центру взяли участь у районних  заходах  з нагоди  Міжнародного Дня громадян похилого віку /День ветерана/, Дня захисника України та   Дня українського козацтва;

Привітання з нагоди ювілейного дня народження /90-річчя/ з врученням вітальної листівки та грошової допомоги  Пономаренко А.Г. /м.Яготин/  та Сергієнко Л.О. /м.Яготин/.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування