В районі стартували жнива 2019 року

Дата: 03.07.2019 10:53

Фото без описуРозпочато збирання врожаюв в 4 сільськогосподарських підприємствах (ТОВ "Агро С", ТОВ "АФ Яготинська", ТОВ "Таргет - Агро", Панфильській дослідній станції) та двох фермерських господарствах (ФГ "Деяніра", ФГ КМП "Надія").

Згідно даних оперативної звітності станом на 3 липня 2019 обмолочено 278 га. озимого ріпаку (середня урожайність по району - 27ц/га) та 44 га. озимого ячменю (урожайність 40 ц/га.).

Середня урожайність  ріпаку в господарстві ТОВ "АФ Яготинська"  склала 31 ц/га. Це на 4 ц/га. вище від середньорайонного показника.

Тож, вітаємо аграріїв з гарним початком! Бажаємо наснаги, високих врожаїв та гарної погоди, щоб зібрати вирощене.