Оголошення!

Дата: 12.06.2019 10:46

Фото без описуВідповідно до рішення сесії Годунівської сільської ради від 28.05.2019 №245-25-VII "Про виявлення та взяття на облік безхазяйного майна та затвердження Положення про взяття на облік та передачу в комунальну власність безхазяйного майна та відмерлої спадщини на території Годунівської сільської ради" Годунівська сільська рада повідомляє, що виявлено безхазяйне нерухоме мейно:

Недобудоване школа 1994 року будівництва, яка розташована за адресою: вул. Перемоги, 80, с.Годунівка, Яготинського району, Київської області.

Власників вказаного майна з підтверджуючими документами просимо звернутися до Годунівської сільської ради протягом року з дня опрелюднення даного оголошення.