Про запровадження житлових субсидій у готовковій формі з лютого місяця 2019 року

Дата: 15.02.2019 10:36
Кількість переглядів: 502

Фото без описуУже  в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидії –  «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги. Таке рішення було прийняте 06 лютого 2019 року відповідною постановою № 62.

Згідно  цієї постанови за лютий поточного року  «старі» субсидіанти отримають від Уряду державну  адресну допомогу готівкою для оплати комунальних платежів. У квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у  травні – за квітневу комуналку.

Вся субсидія буде перерахована грошовим переказом через державний Ощадбанк, а пенсіонерам виплатить Пенсійний фонд одночасно з пенсією. Пенсіонери, які отримують  пенсійні виплати через інші  банки, відповідно зможуть зняти свою субсидію безпосередньо у банкоматі цього банку. Тим, хто отримує пенсію через Укрпошту, субсидію разом із пенсією доставить працівник пошти.

Субсидіантам, які не є пенсіонерами, для отримання грошового переказу необхідно буде звернутися до найближчого відділення Ощадбанку особисто і надати паспорт та ідентифікаційний код. Одночасно з виплатою грошового переказу кожному одержувачу субсидії буде відкрито персональний банківський рахунок, на який перераховуватиметься сума субсидії у квітні та травні.

Кожному одержувачу субсидії, якому допомогу призначено з 2018 року у березні Укрпошта доставить повідомлення про те, скільки і яким чином надійде коштів субсидії від Уряду для оплати комуналки. Такі повідомлення будуть доставлені як пенсіонерам так і не пенсіонерам.   Таким чином кожен може самостійно контролювати свої витрати та здійснювати проплати.

Всі, хто звернувся вперше за субсидією у 2019 році, беруть участь у діючій моделі монетизації. Тобто розрахунки за спожиті послуги за цих осіб з підприємствами здійснюватиме Ощадбанк, а субсидіанти  отримають за результатами  вже  цього опалювального сезону залишок невикористаної субсидії готівкою через Ощадбанк. Тобто, паралельно діятиме запущена з 01 січня 2019 року монетизація, яка  передбачає розрахунки за спожиті послуги через Ощадбанк.

Таким чином, Урядом буде здійснено пілотування паралельно двох моделей монетизації та за результатами аналізу їх ефективності прийматиметься рішення щодо впровадження однієї з них з травня 2019 року.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування