Відбувся черговий турнір присвячений пам'яті Ю.Крежевицького

Дата: 03.06.2019 10:31

Фото без опису1 червня 2019 року в м. Яготині було проведено шостий футбольний турнір дитячих команд, присвячений  пам’яті тренера – викладача з футболу Яготинської районної ДЮСШ Ю.Крежевицького.

Участь у турнірі, вже традиційно прийняло шість команд:  ДЮСШ (м. Яготин), тренер - Панченко Дмитро, ФК Сімекс (м. Переяслав-Хмельницький, тренер - Кривенко Роман, ДЮСШ (смт Згурівка), тренер - Малафій Борис, ФК Рось (м. Біла Церка), тренер - Бощар Руслан, ФК Дружба (м. Березань), тренер - Дмитренко Петро, ДЮСШ (м. Канів),  тренер - Циба Станіслав.

Повболівати за юних футболістів завітали: голова Яготинської районної державної адміністрації В.С. Шмигановський, заступник голови Яготинської райради В.А. Потельчак, міський голова Н.М. Дзюба, Березанський міський голова В.Г. Тимченко, депутат районої ради В.П. Семеняка, заступник голови Київської обласної федерації футболу Л.Л. П’ята, український футболіст, захисник, колишній гравець збірної України  В.В. Ващук, гості міста.

«Саме завдяки творчій і самовідданій праці талановитого наставника Ю.Крежевицького відбувся турнірний прорив яготинських команд у чемпіонатах області та першостях України серед юнаків. Яготинці вигравали Кубок і ставали призерами в столичному регіоні, сходили на республіканський п’єдестал пошани в змаганнях команд ДЮСШ.

Він усе своє життя присвятив спорту, зокрема футболу. Працював на багатьох посадах в галузі фізкультури та спорту. Понад 40 років віддав тренерській роботі.»- підкреслив очільник району.

«Бажаю всім учасникам змагань продемонструвати найкращі зразки гри та визначити у запеклій, безкомпромісній  боротьбі найсильніших! Зичу всім успіхів, впевненості у своїх силах, повної мобілізації внутрішніх можливостей, максимальної концентрації, волі до перемоги і професійного зростання.» - побажав Василь Степанович.

За підсумками проведених матчів серед команд учасників було визначено переможців турніру.

Голова адміністрації В.С.Шмигановський вручив Кубок Голови Яготинської районної державної адміністрації та диплом переможцям турніру ФК «Рось» (м. Біла Церква)

Кубок міського голови Н.М.Дзюба вручила місцевій команді ДЮСШ (м. Яготин).

За вагомий внесок у розвиток футболу на Київщині заступник голови КОФФ Л.Л. П’ята вручив подяки від голови КОФФ Я.М. Москаленка - директору стадіона "Колос" Яготинської міської ради В.В. Сапронайтісу.

Відзначили і кращих гравців турніру, а саме:

- кращий воротар – гравець ДЮСШ (смт. Згурівка) Михайло Кощій;

- кращий захисник – гравець ДЮСШ (м. Канів)  Максим Хоменко;

- кращий півзахисник – гравець ФК Дружба (м. Березань) Віктор Угольніченко;

- кращий нападник - гравець ФК Сімекс (м. Переяслав-Хмельницький) Андрій Солонець;

- кращий гравець – гравець ФК Рось (м. Біла Церка) Андрій Панченко;

- кращий бомбардир – гравець ДЮСШ (м. Яготин) Вадим Бугай.

Отже, команди посіли наступні місця:

- 6 місце – ДЮСШ (смт. Згурівка), тренер - Борис Малафій;

- 5 місце – ФК Дружба (м. Березань), тренер - Дмитренко Петро,

- 4 місце – ФК Сімекс (м. Переяслав-Хмельницький), тренер - Кривенко Роман;

- 3 місце – ДЮСШ (м. Канів),  тренер - Циба Станіслав;

- 2 місце – ДЮСШ (м. Яготин), тренер - Дмитро Панченко;

- 1 місце – ФК Рось (м. Біла Церка), тренер - Бощар Руслан.