Атестація педагогічних працівників

Дата: 05.04.2019 10:29

Фото без опису2 та 4 квітня відбулося засідання районної атестаційної комісії відділу освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації щодо атестації педагогічних працівників. Всього районною атестаційною комісією проатестовано 69 педагогічних працівників на відповідність раніше присвоєній  кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»,  педагогічному  званню  «старший вчитель» та педагогічному званню «вчитель-методист». Трьом педагогічним працівникам присвоєно педагогічне звання «вчитель-методист», п'ятьом педагогічне звання «старший-вчитель».

Проатестовано на відповідність займаній посаді 14 керівників та заступників закладів загальної середньої освіти.

Атестаційними комісіями закладів загальної середньої освіти проатестовано 32 педагогічні працівники.