Рятувальники ліквідували загорання стерні

12 жовтня 2018 року о 15 год.35 хв.  до оперативно-рятувальної служби міста Яготина надійшло повідомлення про загорання стерні (пожнивних рештків) кукурудзи, розташованої у с. Сотниківка по вул. Вишневій Яготинського району. На місце події було направлено два відділення 28-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

Вогнеборці,  які прибули за викликом встановили, що горить стерня (пожнивні рештки) кукурудзи на площі орієнтовно 2,5 га. Рятувальники провівши розвідку негайно почали проведення гасіння пожежі. КГП було подано на гасіння пожежі два стволи «Б».  О 18 год. 17 хв. пожежу було локалізовано, а о 18 год. 27 хв. ліквідовано. Завдяки злагодженим діям рятувальників вдалося врятувати поряд розташоване поле кукурудзи. Причина загорання встановлюється.