Шановні представники ЗМІ!

Дата: 19.03.2019 10:19

Фото без опису20 березня 2019 року о 10:00 у КП «Водно-інформаційний центр» виконавчого органу Київської міської ради за участю голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука та Київського міського голови Віталія Кличка відбудеться засідання круглого столу на тему: «Київська агломерація: перспективи співпраці столиці та передмістя», напередодні Всесвітнього дня води.

Централізоване водопостачання та каналізування – це один із найактуальніших напрямків роботи в контексті реалізації проекту «Київська агломерація». На засіданні будуть обговорюватися питання щодо реконструкції та будівництва каналізаційних і водопровідних мереж, що з’єднують столицю та передмістя.

Адреса: м. Київ, вул. М. Грушевського, 1-В, КП «Водно-інформаційний центр» виконавчого органу Київської міської ради

Запрошуємо представників преси до участі в заході.

АКРЕДИТАЦІЯ для представників ЗМІ ОБОВ’ЯЗКОВА! Проводиться до 19:00 19 березня за телефонами: (044) 286 80 23, (096) 19 19 616