ГОЛОВА АДМІНІСТРАЦІЇ В.С.ШМИГАНОВСЬКИЙ ПРОВІВ ЩОТИЖНЕВУ АПАРАТНУ НАРАДУ

Дата: 04.03.2019 16:14

Фото без опису4 березня 2019 року, голова Яготинської районної державної адміністрації В.С.Шмигановський провів щотижневу апаратну нараду за участі  голови районної ради П.В.Гайдая, першого заступника голови адміністрації Т.П.Сухенко, в.о. керівника апарату адміністрації Т.О.Орел, першого заступника міського голови С.О.Овчаренка, керівників територіальних відомств, структурних підрозділів адміністрації, громадських організацій та засобів масової інформації.

В рамках наради присутні розглянули питання, що стосувалися організації роботи з оформлення та видачі паспорта громадянина України у вигляді ІD – картки в Яготинському районному відділі центрального міжрегіонального управління ДМС у м.Києві та Київській області, підготовку виборчих дільниць до проведення виборів Президента України 31 березня 2019 року та роботу комісії соціального страхування.

За підсумками розглянутих питань голова адміністрації В.С.Шмигановський надав ряд доручень керівникам структурних підрозділів адміністрації.