ГОЛОВА АДМІНІСТРАЦІЇ В.С.ШМИГАНОВСЬКИЙ ПРОВІВ ЩОТИЖНЕВУ АПАРАТНУ НАРАДУ

Дата: 12.03.2019 10:14

Фото без опису11 березня 2019 року, голова Яготинської районної державної адміністрації В.С.Шмигановський провів щотижневу апаратну нараду за участі голови Яготинської районної ради П.В.Гайдая, міського голови Н.М.Дзюби, , в.о. керівника апарату адміністрації Т.О.Орел, керівників територіальних відомств, структурних підрозділів адміністрації, громадських організацій та засобів масової інформації. На порядок денний наради виносились наступні питання:

1. Про законність права передачі землі в постійне користування установам, організаціям та іншим суб’єктам господарювання та сплати податку за землю.

2. Про стан розрахунків за орендоване майно та землю сільськогосподарськими підприємствами району.

3. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів відповідно до Закону України «Про охорону дитинства».

За підсумками наради голова адміністрації В.С.Шмигановський надав ряд доручень керівникам структурних підрозділів адміністрації.