Рятуальники проводять рейди по місцях масового прибирання з метою попередження виникнення пожеж в екосистемах району

Дата: 12.04.2019 10:01

Фото без опису11 квітня 2019 року інспекторським складом Яготинського районного сектору з метою безпечного відпочинку людей в весняний період та з метою попередження виникнення пожеж в екосистемах району проведено рейд по місцях масового прибирання в паркових зонах та приватних дворищах.

В ході рейду проведені профілактичні бесіди з жителями району з врученням пам’яток з застереженням щодо заборони спалювання сухої рослинності, правилами як уникнути пожеж в екосистемах та наголошено, що відповідно до статті 771 Кодексу України про адміністративні правопорушення випалювання стерні, лугів, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, а також опалого листя у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього середовища або порушення умов такого дозволу - тягне за собою адміністративну відповідальність.